Wygraj weekend w Spa!

Wiosna w pełni. Świat budzi się do życia, kipi kolarami i energią. Spędź majówkę razem z nami! Weź udział w turnieju majowym i wygraj pobyt w Spa! Przeżyj fantastyczny weekend w ośrodku piękności i nabierz energii do… gry!

Dopiero, co zakończyliśmy Weekendowy Wyścig Slotów i z przyjemnością rozdzieliśmy nagrody zwycięzcom, a przed nami następna porcja dobrej zabawy! Już niebawem ruszy kolejny, energetyczny turniej, który będzie częścią majowego Wyścigu Slotów. Podobnie jak w ubiegłym miesiącu, w każdy weekend mozesz spodziewać się turnieju, który będzie brany pod uwagę w generalnej klasyfikacji. Najbliższy konkurs już 30/04/2015! Czeka Cię wyjątkowa majówka w EnergyCasino!

Turniej Majowy to nie tylko emocjonująca rozrywka, ale wartościowe nagrody! Dla najlepszego gracza z Polski przygotowaliśmy Weekend w SPA dla 2 osób w wybranym terminie! Ale to jeszcze nie wszystko! Rozdajemy również gotówkę i darmowe spiny. Całkowita pula nagród wynosi 2000 PLN. Najlepszy z Was zyskuje 1000 PLN bonusu bez depozytu + 30 Free Spinów na grę Starbust ™!

Jak wziąć udział w turnieju? Wystarczy, że rozpoczniesz grę w jedną z wymienionych gier: Cosmic Fortune™, Mega Jocker™, Golden Sevens™, Jackpot Crown™, Mega Moolah™, The Dark Knight™. Pamiętaj, że tylko rundy rozegrane w nich są brane pod uwagę. Tradycyjnie wygrywa osoba, która uzyska najwyższy mnożnik wygranej (wygrana/stawka zakładu) we wszystkich rozegranych rundach. Pełna treść regulaminu promocji dostępna pod linkiem

Nie zwklekaj i przyłacz się do zabawy! To będzie weekend, którego długo nie zapomnisz!