Arabian Nights || Recenzja

Nasza ocena:Popularna gra slotowa nawiązująca do legend głoszonych przez stulecia przez Persów i Arabów, która zawiera wiele symboli graficznych kulturowo i historycznie związanych z rejonem Bliskiego Wschodu.

Wśród elementów graficznych gracze znajdą takie postacie i akcesoria jak: złote lampy, dżiny, sułtan w turbanie, buty arabskie, tureckie czapki (tarbusze), czy złote wielbłądy. W grze pojawiają się także symbole kart do gry: asy, damy, króle, dziesiątki i walety.

Automat ten jak większość gier slotowych wyprodukowanych przez Net Entertainment posiada 5 bębnów. Istotne w tej grze jest to, że oferuje on progresywnego Jackpota, który kumuluje wygraną z graczy, do czasu, aż nie zostanie przez któregoś gracza trafiony.

Slot Arabian Nights posiada 10 linii, które gracz może dowolnie oznaczać, aby liczyły się do jego wygranej. Cechą charakterystyczną tego typu slotów progresywnych jest to, że nie ma możliwości ustawienia różnej stawki za daną linię. Każda linia jest zawsze liczona za 50 Centów, a maksymalna stawka, za którą gracz może postawić wynosi 5 Euro.

Popularność tego slotu wynika m.in. z tego, że istnieje możliwość trafienia bardzo dużego Jackpota progresywnego, sięgającego nawet kilku milionów Euro! Aby zdobyć Super Jackpota, gracz musi trafić 5 sułtanów/Alla-dynów w jednej wygrywającej linii. Aby zakwalifikować się do gry o Jakcpota progresywnego należy grać na 10 liniach, czyli po zakładach za 5 Euro.
Informacje w pigułce

Nazwa gry Arabian Nights
ProducentNetEnt
Liczba bębnów5
Płatne linie10
JackpotTAK
Jackpot progresywnyTAK
Symbol WILDTAK
Symbol SCATTER TAK