Zakręcił na komórce i zgarnął ponad 5.3 mln Euro

W minionych dniach użytkownik kasyna Royal Vegas wygrał na slocie Mega Moolah niebotyczną kwotę 5,375,695.08 Euro. Wedle informacji podanych przez kasyno Mark A. był użytkownikiem kasyna zaledwie od siedmiu dni i grał głównie na smartfonie. Po kolejnym zakręceniu bębnami okazało się, że los zesłał mu kwotę zmieniającą życie. W jednej chwili chłopak został milionerem i zażądał wypłaty całej kwoty na raz.

– Obserwowaliśmy jak w ostatnich tygodniach kwota na tym slocie rosła i rosła. Spodziewaliśmy się, że szczęśliwy los niebawem kogoś wynagrodzi i tak się stało. Warto zauważyć, że Mark grał na smartfonie, to znak czasów dla naszej branży. Gratulujemy Markowi, bo został największym zwycięzcą w historii gier z Microgaming – powiedział John Quinn, Dyrektor Kasyn w Microgaming.

– Mark zarejestrował się w naszym kasynie zaledwie siedem dni temu i to był dla niego wspaniały początek przygody z grą w Royal Vegas. Jeden z naszych dyrektorów, rozmawiał z Markiem, aby potwierdzić wygraną oraz złożyć mu gratulacje – dodał rzecznik kasyna Royal Vegas.

Warto zauważyć, że na wyprodukowanych przez Microgaming progresywnych slotach dokonano już wypłat na bajońską kwotę ponad 487 milionów Euro.

About the Author