Starburst – recenzja

Nasza ocena:Gra slotowa Starburst to gra, która pomimo dosyć prostej grafiki oferuje wiele mnóstwo dobrej rozrywki i możliwości na wygranie wysokiej nagrody. Starburst to 5 bębnowa i 10 liniowa gra slotowa, która jest pełna świecących diamentów, a wygrane liczą się od lewej do prawej.

Okrągłe oznaczenia po obu stronach gry oznaczają linie rozgrywane w danej grze. Za każdą linie pobierana jest oplata. Większe szanse na wygraną gracz uzyskuje wybierając większą liczbę linii. Oczywiście gracz może wybrać tylko jedną aktywną linie, ale może wybrać kilka linii wedle własnego uznania. Aby sprawdzić jak przebiega dana linia, należy kliknąć w okrągłe oznaczenie po stronach gry, lub klikając w „Linie Gry” można zauważyć pojawiające się linie potencjalnych wygranych. W grze można zmieniać wartość monet, jakie gracz zamierza obstawić w danej rundzie / obrocie.

Gracz ma do dyspozycji także inne opcje, np.: może wybrać stawkę maksymalną oraz 5 lub 10 obrotów (po uprzednio określonej stawce i ilości linii) bez konieczności uruchamiania pojedynczego obrotu. Standardowo „spin” oznacza uruchomienie pojedynczego obrotu. Stawka za dany obrót pobierana jest natychmiastowo. Symbol Wild Starburst (sticky win) zastępuje wszystkie inne znaki i symbole i pojawia się na 2, 3 i 4 bębnie. Re-spiny

Gdy tylko symbol wild zatrzyma się na drugim, trzecim lub czwartym bębnie, aktywowana jest funkcja sticky win. Symbol rozszerza się na cały bęben. Natomiast pozostałe bębny kręcą się ponownie. Gdy tylko pojawi się kolejny symbol wild, gracz otrzymuje dodatkowe darmowe kręcenia. Maksymalnie gracz może otrzymać nawet trzy takie „re-spiny”. Symbol wild zastępuje standardowe symbole i tym samym zwiększa szanse na wygraną. Niestety ten automat nie oferuje gier bonusowych, ale funkcje sticky win i re-spin w pełni to wynagradzają.
Informacje w pigułce

Nazwa gryStarburst
ProducentNetEnt
Liczba bębnów5
Płatne linie10
JackpotTAK
Jackpot progresywnyTAK
Symbol WILDTAK
Dodatkowe opcje Maksymalnie trzy darmowe spiny (re-spiny) Sticky win