South Park || Recenzja

Nasza ocena:Jest to tematyczna gra slotowa, w której bohaterami są kultowe postacie ze znanej kreskówki South Park. Maszyna slotowa South Park daje mnóstwo dobrej zabawy graczom, tak samo jak sam serial, który był inspiracją dla jej twórców. Gracze mogą liczyć na regularne wygrane w tej grze połączone z dodatkowymi premiami oraz bonusowymi grami, a mini-funkcje są powiązane z jedną z czterech kluczowych postaci serialu South Park, czyli Stanem, Cartmanem, Kyle’ym oraz Kennym. Twórcy tej gry chcąc wprowadzić gracza w specyficzny klimat miasteczka South Park, nie zapomnieli również o innych detalach, jak: autentyczna ściężka dźwiękowa oraz animacje oparte o serial i komiksy South Park. W trakcie gry spotkać można nie tylko czterech głównych bohaterów, ale również postacie drugiego planu, czyli: Wendy, Philipa, Terrance, czy Pana Hankey.

Cała gra jest przepełniona spora dawką humoru, co jeszcze bardziej podnosi jej atrakcyjność.

South Park to 3-rzędowa, 5-bębnowa, oferująca 25 linii wypłat gra slotowa pełna darmowych spinów, symboli wild, a także wiele innych atrakcji.

Każdy z czterech bohaterów South Park ma przypisane bonusy: - bonus Cartman - oznacza polowanie na hippisów oraz wygrywanie nagród - bonus Kenny - polega na zbieraniu monet i dodatkowym pomnożeniu wygranych aż do x 10 - bonus Stan - pozwala na wygrywanie symboli Sticky Wild i bonusowych spinów - bonus Kyle - oferuje 10 darmowych spinów bonusowych oraz możliwość zdobycia symboli Ike Wild. Dodatkowo dostępne są także 3 mini-funkcje oferujące dodatkowe Wildy na bębnach.

Gra maszyna slotowa South Park oferuje szeroki zakres premii, mnóstwo zabawnych animacji, symboli bonusowych i zupełnie nowe sposoby na wygranie do 1.250.000 żetonów – czyli ma coś, czego żadna inna maszyna slotowa firmy Net Entertaiment wcześniej nie oferowała. Każda z gier bonusowych South Park zawiera inny zestaw darmowych spinów. Uwaga: tylko jedna gra premiowa może być aktywowany w danym momencie, chociaż liczne mini-funkcje mogą pokazać się w każdej chwili podczas rozgrywania gier bonusowych. W zależności od tego, jaką grę bonusową aktywuje gracz, może wygrać żetony, darmowe spiny albo mnożniki wygranych wynoszące aż do 10x!

Wysokość wygranych w South Park jest zależna od wielu rzeczy, między innymi od tego, czy gracz weźmie udział w dodatkowych mini grach oraz czy zdobędzie różnego rodzaju premie i bonusy. Ogólnie można przyjąć, że maksymalną wygraną w South Park można zdobyć grając w mini-grę bonusową Cartman, która daje graczom możliwość wygrania aż do 1.250.000 żetonów. W innych grach bonusowych wygrane są niższe, co nie oznacza, że nie warto w nie grać – dla przykładu, jeśli gracz zdecyduje się zagrać w mini-grę bonusową Kenny, czeka na niego wygrana w wysokości 139.000 monet.
Informacje w pigułce

Nazwa grySouth Park
ProducentNetEnt
Liczba bębnów5
Płatne linie25
JackpotNIE
Jackpot progresywnyNIE
Symbol WILDTAK
Symbol SCATTER NIE