Gonzo’s Quest || Recenzja

Nasza ocena:Gra slotowa Gonzo’s Quest to gra, która swoją nazwę wywodzi od peruwiańskiego XVI wiecznego konkwistadora Gonzalo Pizarro, który w trakcie poszukiwań mitycznego Eldorado, dokonał odkrycia zachodnich dorzeczy Amazonki. Ta historia stała się motywem przewodnim tej gry slotowej. W Gozno’s Quest występuje amazońska dżungla, Eldorado, a sam Gonzo towarzyszy graczowi przez całą rozgrywkę.

Gra posiada grafikę 3d, co niewątpliwie podnosi jej wizualną atrakcyjność. Typowe dla automatów symbole zostały zastąpione przez ornamenty związane z cywilizacją Inków, muzyczne peruwiańskie motywy powodują, że gracz jeszcze bardziej wchodzi w klimat czasów Gonzalo Pizarro. Postać Gonzo wykonuje w trakcie gry różne śmieszne animacje, żywo reagując na to, co się dzieje w trakcie gry, podnoszą jednocześnie jej atrakcyjność.

Gonzo’s Quest to 5 bębnowa i 20 liniowa gra slotowa, w której gracz może postawić od 1 do 1000 zł. Bębny w tej grze w przeciwieństwie do klasycznych gier slotowych nie kręcą się na swojej osi, natomiast kolejne elementy pojawiają się znikają w formie kafelków. Nowe kafelki „spadają” na te obecne już na ekranie. Jeśli odpowiednie kafelki ułożą się we właściwe kombinacje – gracz wygrywa.

W tej grze slotowej nie występują tryb gry bonusowej, ale za to posiada bardzo ciekawy system nagradzania graczy. Działa on w taki sposób, że jeżeli gracz trafi na zwycięską kombinację symboli, wówczas uruchamia się mnożnik x2, dla kolejnej trafnej bezpośrednio po niej kombinacji symboli. Jeśli graczowi uda się utrzymać serie to kolejno zdobędzie mnożniki x3 i x5.

W trybie Free Falls, do którego gracz przechodzi, jeżeli uda mu się trafić 3 symbole ze złotym emblematem, uruchamia się 10 dodatkowych darmowych spinów, w trakcie których można trafić kolejne Free Falls. W tym trybie mnożniki są znacznie większe i wynoszą x3, x6, x9 a nawet x15 ! Gra Gonzo’s Quest dostarcza graczom dużą dawkę emocji i rozrywki.
Informacje w pigułce

Nazwa gryGonzo’s Quest
ProducentNetEnt
Liczba bębnów5
Płatne linie20
JackpotNIE
Jackpot progresywnyNIE
Symbol WILDTAK
Symbol SCATTER NIE