Mega Fortune

Nasza ocena:"Mega Fortune" to 5 bębnów i 25 linii wypłat oferujących jedną z największych w historii kumulacji. Motyw przewodni tej gry to styl życia milionerów, którego będziesz miał okazję doświadczyć na własnej skórze, jeżeli trafisz jedną z trzech dostępnych kumulacji! Baw się dobrze również na kole fortuny, które pozwoli Ci szybko wygrać dodatkowe pieniądze lub zawalczyć o główną nagrodę!

Free Spins
3 symbole Scatter, lub więcej, pojawiające się gdziekolwiek na rolkach aktywują Free Spins. Free Spins są rozgrywane na takiej samej liczbie linii, poziomów i wartości monety jak runda, która aktywowała Free Spins. Kliknij symbol Scatter, aby sprawdzić liczbę Free spins oraz współczynnik wygranej. Free Spins dają wielokrotność równą multiplierowi (1-5) z ekranu gry. Wyklucza wygrane z gry premiowej i dodatkowe Free Spins. W trybie Free Spins 2 lub więcej symboli Scatter przyznaje dodatkowe bezpłatne Free Spins lub mnożnik. Współczynnik jest automatycznie dodawany do bieżącego współczynnika wygranej. Maksymalny współczynnik wygranej wynosi 5. Po rundzie Free Spins całkowita wygrana z tej rundy jest dodawana do wygranych z rundy, która Free Spins.

Bonus game
3 symbole (lub więcej) Bonus następujące po sobie od lewej do prawej na aktywnej linii zakładu rozpoczynają Bonus Game. Szansa na wygraną Jackpot jest proporcjonalna do wielkości wygranej Jackpot i wielkości zakładu. Podczas gry Free spins można uaktywnić grę premiową. Na obrót przypada tylko jedna gra premiowa. Pierwsze i drugie koło oferują szansę wygranej w monetach lub możliwość rozegrania kolejnego koła. Drugie i trzecie koło to możliwość wygrania monet lub puli głównej Jackpot. Kliknij przycisk STOP, aby zatrzymać obracające się koło i zdobyć nagrodę. Jeśli koło zatrzyma się na wartości monety, przyznawana jest dana kwota, a gra premiowa się kończy. Jeśli koło zatrzyma się na strzałce, zaczyna kręcić się następne koło. Jeśli koło zatrzyma się na polu Jackpot, wygrana zostanie pula główna Jackpot, a gra premiowa się skończy. Czekoladowe koło w grze Bonusowej nie oznacza „prawdziwego”, fizycznego koła, a prawdopodobieństwo jego zatrzymania się w konkretnym miejscu jest określone przez generator liczb losowych, a nie liczbę pozycji na każdym z kół. Wygrane w monetach podczas Bonus Game są proporcjonalne do poziomu stawki w rundzie, która aktywowała Bonus Game. Pod koniec Bonus Game całkowita wygrana dodatkowa w gotówce jest równa wygranej w monetach, pomnożonych przez wartość monet. Najwyższa możliwa wygrana w Bonus Game wynosi w monetach: 7500. Na koniec Bonus Game całkowita wygrana z Bonus Game jest dodawana do wygranej z rundy, która aktywowała Bonus Game.

Jackpot - zasady
Jackpot jest progresywny, czyli przy każdym obstawieniu stawki na pulę Jackpot, część tej stawki jest dodawana do puli Jackpot. Jackpoty progresywne podlegają kontroli operatora kasyna i dostawcy oprogramowania. Wszystkie decyzje są ostateczne i bezdyskusyjne. Wartość puli jackpot jest wyświetlana w grze z 30-sekundowym opóźnieniem. W wyjątkowo rzadkich sytuacjach może zdarzyć się, że w ciągu tych 30 sekund inny gracz wygra pulę jackpot. W takiej sytuacji wygrana gracza równa się nowej puli jackpot, która może być mniejsza. Jednak w większości przypadków 30-sekundowe opóźnienie oznacza wyższą wartość puli jackpot. Gdy jedna runda gry zażąda Jackpota, zostaje on zablokowany dla tej rundy gry i jednocześnie na pewno żadna inna runda gry nie może zażądać tego Jackpota. Jednak technicznie niemożliwe są dwie jednoczesne wygrane w tym samym Jackpocie. Jeśli komunikacja między serwerami Casino i Jakcpot zawiedzie, gra stanie się niedostępna. Nie będzie żadnych wkładów do Jackpot ani żądań. Suma Jackpot pozostaje bez zmian, dopóki połączenie nie zostanie wznowione. Wypłacana kwota Jackpota progresywnego jest równa kwocie Jackpota progresywnego na serwerze kasyna w chwili wygranej. Dokładamy wszelkich starań, aby wartość Jackpota progresywnego wyświetlana podczas gry była taka sama, jak wartość na serwerze kasyna. Wartość na liczniku Jackpot może być wyświetlana w innej walucie niż waluta, w której gra użytkownik. Jeśli wygrasz Jackpot i grasz w kasynie inną walutą, wygrana kwota jest przeliczana na kwotę w walucie, w której grasz, a następnie jest dodawana do konta. Mega Fortune zawiera Mega, Major i Rapid Jackpots. Z każdego zakładu dokonuje się następujących wkładów: 1% zakładu jest wpłacany do RAPID Jackpot. 1% zakładu jest wpłacany do MAJOR Jackpot. 5,39% zakładu jest wpłacane do MEGA Jackpot. Wartość wypłaty Jackpota jest wyświetlana w górnej części gry. Podczas GRY DLA ZABAWY nie można wygrać Jackpota.
Informacje w pigułce

Nazwa gryMega Fortune
ProducentNetEnt
Liczba bębnów5
Płatne linie25
JackpotTAK
Jackpot progresywnyTAK
Symbol WILDTAK
Symbol SCATTER TAK

About the Author